لیزر آنجلا و خدمات آن

لیزر آنجلا و خدمات آن

فهرست مطالب

لیزر آنجلا چیست؟

در این مقاله سعی داریم در مورد دستگاه لیزر آنجلا و کاربردهای دستگاه آنجلا صحبت کنیم.

در ابتدا باید به این مورد اشاره کنیم که این دستگاه برای اولین بار در استان لرستان و در شهر تهران توسط دکتر زهره امیری جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان راه اندازی گردیده است.

بسیاری از خانم ها به دلیل افزایش سن و ورود به سنین دوره یائسگی بدلیل کاهش سطح استروژن در بدن به مشکلات بسیاری منجمله خشکی واژن، عفونت واژن، تیرگی ناحیه تناسلی یا همان تیرگی واژن، گشادی واژن و یا شلی شدگی واژن دچار خواهند شد.

با توجه به موارد عنوان شده بیماری های مربوط به ناحیه تناسلی بانوان این عوامل شامل عوارضی همچون سوزش واژن، خارش شدید واژن، درد در ناحیه تناسلی، خونریزی ناحیه تناسلی و یا درد زمان رابطه جنسی (درد هنگام مقاربت) را تجربه خواهند کرد، که می تواند برایشان بسیار آزاردهنده باشد.

یکی از جدیدترین روش های درمانی برای رفع مشکلات ناحیه تناسلی در بانوان استفاده از دستگاه لیزر آنجلا می‌باشد، که برترین و هوشمند‌ترین تکنولوژی در زمینه لیزر و یکی از روش های درمانی بیماری های مربوط به ناحیه تناسلی زنان بوده و جهت درمان در این حوزه شناخته شده است.

استفاده از دستگاه لیزر آنجلا به دلیل غیرتهاجمی بودن این روش، در زمینه های درمانی و عمل های زیبایی دستگاه تناسلی بانوان کاربردهای زیادی دارد.

با توجه به پرسش ها و سئوالات مکرر بیماران و همراهان محترم سایت دکتر زهره امیری باید عنوان نمود که استفاده از لیزر آنجلا محدودیت سنی نداشته و خانم‌‌‌های جوان و حتی تمامی دختران باکره نیز جهت زیبایی واژن و سلامتی ناحیه تاسلی و همچنین جهت بهبود اعتماد به نفس در رابطه‌ی جنسی و افزایش حس اعتماد به نفس  می توانند از خدمات این دستگاه لیزر استفاده نمایند.

لیزر آنجلا بدون نیاز به بستری (نیاز به بستری ندارد) و بدون بیهوشی و با بی‌حسی موضعی و بدون احساس درد به صورت سرپایی انجام می شود و نیازی به جراحی های سنگین نمی باشد. لازم به ذکر است که این کار توسط متخصص زنان و زایمان در تهران در مطب قابل انجام می باشد.

کاربردهای درمانی لیرز آنجلا

کاربردهای درمانی لیرز آنجلا
کاربردهای درمانی لیرز آنجلا

از جمله کاربردهای دستگاه لیزر آنجلا که به عنوان فرشته جوانسازی از آن نام می برند عبارتند از :

 • درمان بی‌اختیاری و تکرر ادرار خفیف در بانوان.
 • درمان عفونت‌های ناحیه تناسلی و عفونت های مربوط به واژن (درمان عفونت واژن).
 • درمان خشکی واژن (درمان واژینیسموس).
 • درمان رابطه جنسی دردناک (درمان درد حین رابطه جنسی در تهران ).
 • درمان خروج باد از واژن.
 • درمان شلی شدگی و افتادگی واژن (درمان شلی واژن).
 • درمان آتروفی واژن که به دلیل بیماری، یائسگی در زنان، انجام عمل جراحی زنان ، شیمی درمانی و یا شیردهی ایجاد شده.
 • موثر در درمان زگیل‌ تناسلی بانوان.
 • درمان سوزش و خارش ناحیه تناسلی و رفع خارش واژن.
 • درمان عفونت های واژینال و دهانه رحم (درمان عفونت ناحیه تاسلی).

کاربردهای دستگاه لیزر آنجلا در زیبایی ناحیه تناسلی 

 • لابیاپلاستی واژن
 • سفید و روشن کردن واژن ( وایتنینگ واژن ) و رفع تیرگی ناحیه تناسلی.
 • بهبود ترک شکم حین بارداری و یا استریای پس از بارداری وزایمان.
 • جوانسازی واژن (جوانسازی ناحیه تناسلی).
 • تنگ کردن واژن، از بین رفتن گشادی واژن.
 • سفت کردن واژن و فرم‌دهی ناحیه تناسلی و لابیاها.

مزیت های لیزر آنجلا (دستگاه آنجلا فرشته جوانسازی)

 • کم عارضه بودن این دستگاه نسبت به دستگاه های مشابه.
 • کیفیت بالا در بازسازی پوست.
 • کاهش میزان آسیب و سوختگی پوست.
 • کم‌ خطر و کم‌ترین میزان احساس درد که سئوال بسیاری از بانوان در خصوص اینکه آیا لابیاپلاستی درد دارد؟
 • غیرتهاجمی بودن دستگاه آنجلا.
 • بدون نیاز به بی‌هوشی.
 • بدون نیاز به بستری (لیزر آنجلا در مطب قابل انجام می باشد)
 • کم هزینه نسبت به عمل جراحی
 • انجام در مدت زمان کوتاه
 • نتیجه‌ بخشی سریع
 • ماندگاری طولانی مدت

نحوه کارکرد دستگاه لیزر آنجلا

در این بخش به عملکرد دستگاه لیزر آنجلا اشاره خواهیم کرد.

دستگاه لیزر آنجلا در تهران اشعه لیزر را به کمک یک پالس، به نام اسمارت پلاس (Smart plus) به بافت مورد نظر وارد میکند. این دستگاه این قابلیت را دارد که می تواند تعداد نقاطی که باید اشعه به بافت بتابد را تنظیم کرده ودر دو مرحله انجام می شود.

در مرحله اول، ابتدا پالسی با انرژی بالا را در مدت زمان بسیار کم به بافت وارد کرده و میکرون بافت را تخریب میکند، در مرحله دوم پالسی با انرژی کم ولی در مدت زمانی طولانی حرارتی عمقی را در محل ایجاد می کند و این امر باعث می شود که در بافت عروق جدیدی ایجاد شده و موجب کلاژن سازی به دلیل تحریک در فیبروبلاست‌ها خواهد شد.

سوالات متداول در مورد دستگاه لیز آنجلا

مدت زمان انجام لیزر آنجلا چند دقیقه می باشد؟

مدت زمان انجام لیزر آنجلا در مطب دکتر زهره امیری در تهران و توسط یکی از بهترین متخصص زنان و زایمان بستگی به نوع درمان داشته و معمولاً بین 3 الی 10 دقیقه خواهد بود.

آیا برای استفاده از لیزر آنجلا نیاز به بیهوشی می باشد؟

در اینجا باید به این مورد اشاره نماییم که برای انجام لیزر آنجلا برای داخل واژن نیازی به بیهوشی وبی حسی نمی باشد، در صورتی که از لیزر آنجلا برای انجام عمل های زیبایی زنان مانند لابیاپلاستی (لابیاپلاستی با لیزر آنجلا) استفاده شود، پزشک ازکرم‌های بی‌حس کننده موضعی استفاده خواهد کرد.

دوره نقاهت لابیاپلاستی با آنجلا چه مدت زمانی می باشد؟

در پاسخ باید عنوان نمود که این روش درمانی دوره نقاهت بسیار کوتاه مدتی خواهد داشت و بهتر است که حداقل به مدت یک هفته از برقراری رابطه جنسی و ورزش هایی همچون دوچرخه سواری و شنا و رفتن به استخر اجتناب نمایید.

امنیت دستگاه لیزر آنجلا

از ویژگی های های دستگاه لیزر آنجلا در تهران می توان به امنیت بسیار بالای این دستگاه اشاره نمود.

پس از استفاده از دستگاه لیزر آنجلا و پس از گذشت 10 روز از انجام آن نتایج بهبود بیماری و یا نتایج عمل زیبایی واژن قابل مشاهده خواهد بود، اما برای ماندگاری طولانی مدت نیاز است که حداقل سه جلسه لیزر درمانی حتما انجام شود.

از دیگر ویژگی های دستگاه لیزر آنجلا می توان به دارا بودن ماندگاری بالا و طولانی مدت اشاره نمود؛ لازم به ذکر است که تا چندین سال پس از انجام لیزر چه در حوزه درمانی و چه در حوزه زیبایی این عمل ماندگار است ولی پس از گذشت دوسال از انجام لیزر انجلا شاید نیاز به انجام یک جلسه لیزر درمانی داشته باشید.

جوان سازی واژن با لیزرآنجلا

جوان سازی واژن با لیزرآنجلا
جوان سازی واژن با لیزرآنجلا

امروزه برای جوان سازی واژن و یا زیبایی واژن روش های گوناگون و متفاوتی وجود دارد که در عرض چند دقیقه و با کمترین درد و عوارض قابل انجام است.

همانطور که پوست صورت در طول زمان و افزایش سن تغییر کرده و دچار افتادگی و شلی می شود، این اتفاق برای عضلات واژن نیز رخ داده و طراوت و جوانی خود را از دست می دهد، پس به عبارت دقیقتر پوست ناحیه تناسلی هم دچار شلی و افتادگی می شود که نیاز به رفع شلی واژن می باشد.

از جمله مواردی که باعث افتادگی واژن و شلی واژن می شود  کاهش کلاژن سازی پوست در ناحیه تناسلی است.

کاهش کلاژن پوست دلیل مهم و بخش اعظمی از دلایل شل شدن پوست بدن و ناحیه واژن می باشد. این افتادگی های پوستی، در قسمت دهانه واژن و لابیا ها، مشهود تر است.

که تمامی این عوامل موجب کاهش اعتماد بنفس در بانوان می شود ولی با استفاده از لیزر آنجلا می توانید درطی چند جلسه به راحتی زیبایی و شادابی را به ناحیه تناسلی خود بازگردانده و اعتماد بنفس از دست رفته خود را بازیابید.

سفیدکردن واژن و روشن کردن واژن با لیزر آنجلا (وایتنینگ واژن با لیزر آنجلا)

وایتنینگ واژن یا همان رفع تیرگی ناحیه تناسلی، با استفاده از دستگاه لیزر آنجلا از رایج ترین و مطمئن ترین روش های سفید سازی پوست واژن و رفع تیرگی ناحیه تناسلی، رفع تیرگی واژن، رفع تیرگی ران پا، رفع تیرگی زیربغل و اطراف آن است. ذکر این مورد نیز حائز اهمیت است که در واقع دستگاه تناسلی بانوان یکی از مهمترین نواحی مهم و حساس بدن در بانوان به شمار می‌رود.

دلایل تیرگی واژن چیست؟

از دلایل و مشکلات تیرگی واژن می توان به مواردی از قبیل: تغییرات هورمونی در بانوان، انجام زایمان طبیعی و یا انجام زایمان سزارین، کم‌کاری تخمدان، تخمدان پلی کیستیک در بانوان، تنبلی تخمدان، کیست تخمدان در بانوان، چاقی در زنان و بسیاری عوامل دیگر می تواند موجب تیرگی واژن شوند.

یکی از مشکلاتی که اکثر بانوانی که با مشکل تیرگی واژن طرف هستند این بوده که این مشکل موجب کاهش حس اعتماد به نفس در خانم‌ها حین برقراری رابطه جنسی می شود.

باید به این مطلب اشاره کرد که خانم هایی که در شهر تهران از مشکل تیرگی واژن خود رنج می برند، می توانند با استفاده از لیزر فرکشنال واژن (لیزر آنجلا) به سادگی برای روشن کردن واژن و رفع تیرگی واژن خود اقدام کنند.

بهترین دستگاه لیزر سفیدکننده واژن

بهترین دستگاه لیزر سفیدکننده واژن
بهترین دستگاه لیزر سفیدکننده واژن

تیرگی واژن مسئله‌ ای است که برای همه بانوان کاملا ناخوشایند بوده و در صدد رفع تیرگی‌ ها به دنبال راه‌ های موثر هستند، اما در این زمینه اگر با پزشکان متخصص مشورت کنید بهترین دستگاه‌ ها را برای سفید کردن واژن به شما پیشنهاد می‌ دهند که از کاربردی‌ ترین و موثرترین آنها می‌ توان به لیزر آنجلا اشاره کرد.

مسئله مهمی که در اینباره باید بدانید این است که روش‌ هایی که برای سفید کردن واژن استفاده میشوند بیشمار است متخصصان مصرف انواع پمادهای سفید کننده را روش کاربردی دانسته و البته دیگر فرایندهای تخصصی مانند کربوکسی تراپی یا لیزر درمانی با rf و آنجلا را روش مناسب و موثری می‌ دانند.

پزشکانی که در زمینه زنان فعالیت دارند سعی دارند با ارتقاء دانش و علم خود از دستگاه‌ های کاربردی‌ تر استفاده کرده تا با کمترین عوارض و در مدت زمان کوتاه‌ تر بتوانند برای سفید کردن واژن اقدام نمایند.

از نظر پزشکان برتر دستگاه یا لیزر آنجلا به دلیل عملکرد بسیار دقیقی که دارد برای سفید کردن واژن یک راه حل مطمئن و ماندگار است، اگر دوره درمان را با دستگاه آنجلا به اتمام برسانید و این فرایند به درستی و تحت نظر متخصصان ماهر انجام شود نتایجی ماندگار و دائمی داشته و در کنار رعایت نکات مهم می‌ توانید همواره از سفیدی و زیبایی واژن بهره‌ مند شوید.

دستگاه آنجلا نه تنها برای سفید کردن واژن بلکه برای زیبایی و شادابی و البته جوانسازی ناحیه تناسلی هم کاربرد دارد، در کنار سفید کردن واژن شاهد کلاژن‌ سازی بیشتر پوست خواهید بود و ترمیم بافت حساس واژن باعث زیباتر شدن این ناحیه حساس و آسیب پذیر میشود.

به دنبال سفید کردن واژن و رفع آسیب‌ های کوچک و بزرگ قطعاً بانوان با اعتماد به نفس بیشتری مواجه شده و افزایش کیفیت روابط جنسی بر سلامت روانی آنها نیز تاثیرگذار است.

هزینه رفع تیرگی واژن با لیزر آنجلا

اگر انتخاب شما برای رفع تیرگی واژن لیزر آنجلا است قطعا با این مسئله مواجه میشوید که چه مقدار هزینه را باید برای استفاده از این دستگاه پرداخت کنید، در این زمینه نمی‌ توان یک مبلغ مشخص را به همه مراجعین اعلام کرد زیرا شرایط جسمانی افراد و میزان تیرگی‌ ها با یکدیگر متفاوت است و البته باید دستمزد پزشک و کارکرد دستگاه را هم در نظر بگیرید.

دستگاه آنجلا یک لیزر بسیار قوی و اثرگذار است و معمولاً ضمن چند جلسه می‌ توانید سفید شدن واژن را به وضوح مشاهده کنید، درصد تیرگی و آسیب ناحیه تناسب تعیین کننده هزینه‌ های پرداختی خواهد بود.

برخی از بانوان تنها با یک جلسه می‌ توانند واژن سفید و زیبا داشته و برخی دیگر نیاز است که چند جلسه پیوسته از لیزر آنجلا استفاده کنند تا نتیجه‌ ای که انتظار می‌ رود به دست آورند.

از طرف دیگر کلینیکی که برای لیزر درمانی انتخاب می‌ کنید بر میزان هزینه‌ ها اثرگذار است، معمولاً مراکز تخصصی در ازای خدمات بهتری که به مراجعین خود می‌ دهند هزینه‌ های بیشتری را دریافت کرده و در این زمینه مراجعین تصمیم گیرنده خواهند بود که به کدام مرکز مراجعه نمایند.

با این حال می‌ توانید با هزینه‌ های به صرفه و قابل پرداخت ضمن استفاده از دستگاه یا لیزر آنجلا از نتایج بی‌ نظیر و شگفت انگیز آن بهره‌ مند شوید، کسانی که از لیزر آنجلا استفاده کرده‌ اند آن را دستگاهی بی‌ رقیب در بازار دانسته و معتقدند که با کمترین عوارض و در مدت زمان کوتاه سفیدی واژن را برای آنها مطابق با انتظاراتشان فراهم نموده است.

با این حال به یاد داشته باشید هزینه‌ ای که برای استفاده از لیزر آنجلا پرداخت می‌ کنید بیهوده نبوده و می‌ توانید به نتایج بسیار خوب و مثبت دست یابید.

روش درمانی استفاده از لیزر آنجلا

در این روش ابتدا ناحیه واژن با کمک داروی بی حسی موضعی، بی حس می شود.

سپس با استفاده از دستگاه لیزر آنجلا یک لایه‌برداری از بافت واژن انجام می شود. این لایه برداری باعث ریزش سلول‌هایی که تغییر رنگ پیدا کرده‌اند می شود که در واقع سلول های زنده و جدید جایگزین سلول های مرده قبلی شده و تیرگی ناحیه تناسلی رفع خواهد شد.

هم‌ چنین استفاده از لیزر آنجلا برای رفع چین و چروک های سطحی و افتادگی ناحیه تناسلی تا حدی موثر بوده و شادابی و جوانسازی واژن را به ارمغان خواهد شد.

مقایسه سفید کردن واژن با دستگاه لیزر آنجلا نسبت به روش ها و دستگاه های دیگر و مقایسه هزینه دستگاه لیزر آنجلا با دستگاه های دیگر:

درمان تیرگی واژن و سفید کردن واژن با استفاده از لیزر آنجلا به دلیل تاثیرگذاری و نتیجه بخشی بیشتر این روش نسبت به سایر روش‌های جایگزین این است که در این روش نیازی به تعداد جلسات بیشتر برای انجام لیزر نمی باشد و تعداد جلسات لیزر آنجلا بسیار کمتر بوده و بنابراین هزینه این روش نیز بسیار کم‌تر خواهد بود.

انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر آنجلا

انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر آنجلا
انجام عمل لابیاپلاستی با لیزر آنجلا

 

بسیاری از خانم ها به دلایلی از جمله:

 • مشکلات مادرزادی
 • افزایش سن در بانوان
 • یائسگی در زنان
 • انجام زایمان های طبیعی و یا انجام زایمان های سزارین
 • روابط جنسی مکرر و …
 • ممکن است که دارای لابیاهای بزرگ و لابیای بد شکل (بد شکلی لابیا) باشند.

در این مورد بسیاری از بانوانی که از (بد شکلی لابیا) ظاهر نامناسب لابیاهای خود ناراضی هستند و یا به دلیل احساس درد بر اثر آسیب هایی که به لابیاها وارد شده، یا هنگام پوشیدن لباس‌های تنگ لابیاهای آن ها بیرون زدگی داشته و از بیرون لباس قابل رویت بوده و یا در زمان برقراری رابطه جنسی لابیاها در حین ارتباط جنسی اصطکاک با ناحیه تناسلی شریک جنسیشان دارند.

برای درمان این مشکل دنبال راهکار می باشند که این خود باعث ار بین رفتن حس اعتماد به نفس برای انجام آمیزش جنسی با شریک زندگیشان و یا عدم تحرک کافی برای انجام ورزش های روزانه و… گردند، که ما به آنان استفاده از روش جراحی لابیاپلاستی با استفاده از لیزر آنجلا را پیشنهاد می نماییم.

لابیاپلاستی با لیزر آنجلا با کمک قلم جراحی جهت کوچک کردن لابیاها و زیباسازی لابیاهای مینور استفاده می‌شود؛ در روش جراحی با دستگاه لیزر آنجلا برخلاف روش جراحی سنتی، به بافت ظریف لابیاها هیچ گونه فشار اضافی و بیش از حدی وارد نمی شود و درنهایت بافت لابیای باقی مانده در انتهای عمل بدون آسیب خواهد بود.

تحقیقات حاکی از این است که برش های ناشی از لیزر در ناحیه ی لابیاها ورم کمتری ایجاد کرده و در نهایت موجب کاهش اسکارها شده و رضایت بسیار بالایی از عمل زیبایی به این روش را شامل بوده است.

لابیای مینور از ظریفترین بافت های بدن می باشد که بهتر است که با ملایم ترین تکنیک های جراحی درمان شود.

در این روش ابتدا بر روی نواحی از لابیاها که قصد برداشتن بافت ان قسمت ها را دارند نشانه‌گذاری‌هایی انجام می شود، سپس با کمک یک انبرک بافت مورد نظر گرفته شده و با دستگاه لیزر آنجلا برش‌های لیزری انجام شده و بافت اضافه برداشته می شود.

پس می توانیم بگوییم با اسفاده از لیزر آنجلا می توانیم نسبت به لابیاپلاستی لابیاها افدام نماییم.

پس از اینکه بافت اضافه برداشته شد پزشک محل را با استفاده از بخیه‌های جذبی بخیه می زند. انجام عمل لابیاپلاستی با این روش نتیجه بخشی بسیار بالایی را داشته و چون در برش با استفاده از لیزر آنجلا محل های برش به هم جوش می خورند بنابراین میزان خونریزی بسیار کم خواهد بود.

هزینه عمل لابیاپلاستی با استفاده از لیزر آنجلا به دلیل انجام عمل بدون بستری در بیمارستان، جراحی و بی‌هوشی بسیار کمتر از انجام عمل جراحی سنتی خواهد بود. عمل لابیاپلاستی در کوتاهترین زمان ممکن قابل انجام است.

از دیگر مزایای عمل لابیاپلاستی با لیزر آنجلا می توان موارد زیر را اشاره کرد:

 • در عمل لابیاپلاستی با لیزرآنجلا برش، انعقاد و لخته سازی در محل برش، همزمان با استفاده از لیزر انجام می شود.
 • احتمال وقوع خونریزی ناحیه تناسلی ، تورم ناحیه تاسلی و درد ناحیه تناسلی در زمان استفاده از این روش بسیار نادر است.
 • دوران نقاهت پس از انجام عمل لابیاپلاستی به وسیله لیزر آنجلا بسیار کوتاه است.
 • معمولا فرد پس از یک روز استراحت به راحتی می تواند فعالیت های روزمره را از سر بگیرید.
 • عمل لابیاپلاستی بدون نیاز به بستری شدن در بیمارستان، به وسیله ی بی حسی موضعی و بدون نیاز به بی هوشی به صورت سرپایی انجام می شود.
 • انجام عمل لابیا پلاستی با روش لیزر آنجلا، احتمال عفونت های ناحیه تناسلی را به میزان بسیار زیادی کاهش می دهد.

درمان زگیل تناسلی با لیزرآنجلا

در این روش به دلیل نفوذ عمیق اشعه لیزر بر روی بافت زگیل، ضایعات پوستی مستقیماً هدف گیری شده و سوزانده می شوند.

در این روش عوارضی همچون احساس درد یا احساس سوزش در کمترین میزان خود می باشد و این که آسیب به بافت بیشتر از 1 میلی متر در عمق پوست فراتر نمی رود.

استفاده از لیزر برای درمان زگیل تناسلی اغلب برای زگیل های بزرگترکاربرد دارد، ولی به دلیل سهولت روش استفاده از لیزر نسبت به سایر روش ها در درمان زگیل تناسلی، بسیار مورد توجه و استقبال بیماران قرار گرفته است.

تنگ کردن واژن با لیزر آنجلا

در روش جراحی تنگ کردن واژن با لیزر آنجلا فقط قسمت 2 تا 3 سانت ورودی واژن تنگ می شود که از عوارض این عمل رابطه جنسی دردناک است، اما در روش تنگ کردن واژن با لیزر، تنگ کردن واژن به صورت عمقی انجام می شود و تمام طول واژن تنگ می شود.

درمان عفونت واژن با لیزرآنجلا

درمان عفونت واژن با لیزرآنجلا
درمان عفونت واژن با لیزرآنجلا

لیزر آنجلا برای درمان عفونت واژن و درمان عفونت ناحیه تناسلی از بهترین و جدیدترین راه های درمانی در مطب است. لیزر آنجلا یکی از بهترین روش های غیر دارویی برای درمان عفونت واژینال است. این روش؛ علاوه بر درمان عفونت، در رفع کامل ترشحات واژن، رفع سوزش واژن ، کاهش خارش واژن  و در کاهش درد در ناحیه تناسلی بسیار موثر است

از مزیت های درمان عفونت واژن با لیزر آنجلا به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

 • لیزرآنجلا موجب بازسازی بافت داخلی واژن و هیدراته نمودن محیط واژن خواهد شد.
 • لیزر آنجلا باعث بهبود اسیدی بودن محیط داخلی واژن می شود.
 • درمان عفونت واژن با کمک لیزر به سلامتی واژن و بهبود عملکرد آن کمک شایانی خواهد کرد.
 • با لیزر آنجلا خشکی واژن کاهش یافته و میزان ترشحات و رطوبت محیط واژن افزایش می یابد.

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر آنجلا

برای درمان بی اختیاری ادرار و یا درمان تکرر ادراری در بانوان به کمک لیزر می توان گفت که نزدیک به 90 درصد بیماران بیان کرده اند که بی اختیاری آنها به کمک این روش کنترل و درمان شده است.
لیزر آنجلا به دلیل تحریک کلاژن سازی در ناحیه مثانه و مجاری ادراری موجب تقویت و جوان سازی بافت این ناحیه شده و قدرت انعطاف پذیری این ناحیه بیشتر می شود که نهایتاً موجب می شود که قدرت مثانه برای کنترل و خروج ادرار بیشتر شود.

بررسی آسیب‌ های احتمالی ضمن استفاده از لیزر آنجلا

لیزر درمانی یکی از روش‌ های نوین و کاربردی است که امروزه متخصصان در زمینه‌ های مختلف از آن استفاده می‌ کنند، اما لیزر آنجلا یکی از پرکاربردترین وسیله‌ های درمانی است که متخصصان می‌ توانند با واسطه آن بسیاری از آسیب‌ ها و مشکلات جسمانی را بهبود ببخشند.

به نوعی می‌ توان گفت که کاربرد دستگاه آنجلا بی‌ شمار است و این دستگاه به طور معمول هیچگونه خطری برای سلامت افراد نخواهد داشت.

شاید تصور کنید که لیزر درمانی هم مانند سایر روش‌ های دیگر عوارضی را برای بیماران به همراه داشته باشد، اما توجه داشته باشید که لیزر آنجلا در کنار کاربردها و فواید بی‌ شماری که دارد کمترین میزان خطر و آسیب را به همراه نداشته و اغلب افراد جز نتیجه مثبت از این دستگاه چیز دیگری دریافت نمی‌ کنند.

برای بهره‌ بندی از کاربردهای بی‌ نظیر دستگاه آنجلا باید به مراکزی مراجعه کنید که افراد به صورت تخصصی و حرفه‌ ای کار با این لیزر را آموزش دیده باشند در غیر این صورت ممکن است برای مراجعین عوارضی را به همراه داشته باشد که قطعاً آزاردهنده خواهد بود.

اگر متخصصان ضمن استفاده از لیزر آنجلا سهل انگاری کنند ممکن است سوختگی‌ هایی را در سطح پوست افراد بر جای بگذارند البته این دستگاه برای درمان آسیب‌ های ناحیه تناسلی کاربردهای بسیار داشته و مهم است که طبق اصول از آن استفاده شود، زیرا این نقطه حساس از بدن نباید به هیچ عنوان تحت تاثیر درمان‌ های نامناسب قرار بگیرد.

حتماً می‌ دانید که عفونت واژن، بی‌ اختیاری ادراری، آتروفی و تکرر ادرار و دردهایی که در هنگام مقاربت اتفاق می‌ افتد همگی قابل درمان هستند و می‌ توانید در چنین شرایطی از لیزر آنجلا استفاده کرده و اطمینان داشته باشید که هیچ نوع آسیبی از این دستگاه به جای نخواهد ماند.

متخصصان فعال در حوزه زنان با اطمینان اعلام می‌ کنند که لیزر آنجلا جز درمان آسیب‌ های مختلف هیچ گونه عوارضی برای بدن نداشته و ضمن استفاده از آن هرگز مشکلات و آسیب‌ های متعدد را تجربه نخواهید کرد.

برخی از افراد به دلیل عدم آگاهی کافی در مورد لیزر آنجلا تصور می‌ کنند که ممکن است عوارضی را برای آنها به همراه داشته و در طولانی مدت با مسائل و بیماری‌ های خطرناک مواجه خواهند شد، با وجود این ابهامات لازم بدانید که میزان نفوذ لیزر در سطح پوست آنقدر جزئی و محدود است که هرگز به لایه‌ های داخلی نفوذ نکرده و تنها در بخش آسیب دیده اثر مثبت را اعمال می‌ کند.

ضمن استفاده از لیزر آنجلا متخصصان مراقبت‌ هایی را به شما اعلام می‌ کنند که در صورت انجام آنها هرگز عوارض احتمالی را متحمل نخواهید شد، مهم است که طبق دستور پزشک به توصیه آنها عمل کرده تا بهترین نتیجه را از این فرایند درمانی نوین دریافت کنید.

متخصصان برتر ضمن استفاده از لیزر آنجلا از سری‌ های یکبار مصرف استفاده کرده تا با پیشگیری از انتقال بیماری‌ ها علاوه بر حفظ سلامت مراجعین بهترین نتیجه را دریافت نمایند.

استفاده درست و اصولی از لیزر آنجلا باعث میشود که افراد هیچگونه درد و خونریزی را نداشته و به بافت واژن آسیبی نخواهد رسید و البته کلاژن سازی با سرعت بسیار زیادی احیا خواهد شد.

سخن پایانی دکتر زهره امیری جراح و متخصص زنان و زایمان در تهران

در حال حاضر لیزر فرکشنال آنجلا یکی از برترین تکنولوژی‌ها در زمینه لیزر می باشد که دارای اثر بخشی فوق العاده در زمینه های درمانی و زیبایی ناحیه تناسلی است.

به دلیل اهمیت سلامتی شما همراهان محترم و بیماران و بانوان عزیز، خانم دکتر زهره امیری متخصص زنان و زایمان و جراحی زیبایی زنان و جراح زیبایی بانوان به شما عزیزان توصیه می نمایند که برای انجام عمل های خود در حیطه های درمانی و یا در حیطه زیبایی ناحیه تناسلی خود و عزیزانتان به بهترین جراح زیبایی زنان و بهترین متخصص زنان و زایمان در شهر تهران مراجعه نمایید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن و با استفاده از بهترین و نوین ترین دستگاه های مربوطه اقدام به انجام لابیاپلاستی و… نمایید.

همچنین خانم دکتر زهره امیری جراح و متخصص زنان، زایمان و زیبایی در امیدیه، برای انجام انواع عمل های زیبایی با دستگاه لیزر آنجلا آماده پذیرش شما عزیزان در تهران و شهر امیدیه اهواز هستند.

جهت اخذ نوبت از بهترین جراح زیبایی زنان در امیدیه با شماره 09030173170 تماس حاصل نمایید.

آدرس مطب: اهواز، امیدیه، فلکه فرمانداری، ابتدای بلوار امام علی مجتمع پزشکی سهیل طبق دوم واحد4.

آدرس مطب: سعادت آباد، بلوار سرو غربی، خیابان ریاضی بخشایش ، نبش کوچه هفدهم، روبروی بیمارستان عرفان، ساختمان افتخار، پلاک ۵۶

11 پاسخ

 1. سلام به همراهان محترم سایت خانم دکتر زهره امیری
  با توجه به سوالات پر تکرار در خصوص چگونگی دریافت نوبت مطب خانم دکتر زهره امیری لطفا در صورت امکان با شماره همراه نوبت دهی مطب تماس بگیرید

 2. سلام خانم دکتر سئوالی که داشتم این هستش که این دستکاه برای از بین رفتن جای سزارین هم کارایی داره ؟
  ممنونم

 3. خانم دکتر زهره امیری همون خانم دکتری هستن که در امیدیه هم مطب دارن؟
  چه روز هایی امیدیه هستند ؟

 4. خانم دکتر من چند وقتی هستش که احساس میکنم از واژنم باد خارج میشه؟
  البته از چندین نفر دیگه هم پرسیدم بعضی ها گفتن اره و بعضی ها هم گفتن همچین حسی ندارن.
  شنیدک با دستگاه لیزر آنجلا که شما دارین درمان میشه؟
  اولین سوالم اسنه که اصلا همچین موردی هس؟
  دومی این که اگر درمان داره چون من سابقه دو باز زایمان طبیعی داشتم به این دلیله؟

 5. سلام وقتت بخیر خانم دکتر
  برای درمان تکرر ادرار و بی اختیاری ادرار هم دستگاه جواب میده ؟
  با عرض معذرت من بعضی موقع ها موقع خندیدن خودم رو خیس می کنم ، یعنی نم می زنم ؟
  اگر درمان داره برسم خدمتتون

 6. سلام خانم دکتر امیری
  محمدی هستم ندا
  پیام دادم برای تشکر از شما برای بارداری و زایمان سزارین که برام انجام دادی و زحماتی که برام کشیدی
  خیلی زحمت کشیدی خدا ازت راضی باشه که دل مردم رو شاد میکنی
  همسرمم سلام داره خانم دکتر
  خدا خیرت بده
  تا عمر دارم دعا گوت هستم انشالله هر جا هستی موفق باشی

 7. سلام خانم دکتر عزیز شما نوشتید : درمان عفونت واژن با کمک لیزر به سلامتی واژن و بهبود عملکرد آن کمک شایانی خواهد کرد.
  من باردار هستم هفته 24 مقداری عفونت دارم دکتر میگه احتمال میدم برات ختم بارداری اعلام کنم میشه با این دستگاه عفونت بارداری رو از بین برد ؟
  میشه راهنمایی کنی منو
  سرگزایی هستم از خرم آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس
ارتباط از طریق واتس اپ
اینستاگرام دکتر